LÜLEBURGAZ ASANSÖR YETKİLİ SERVİSLERİ İLE TOPLANTI
Edirne Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
28 Ekim 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/20221026_160935.jpg)
26.10.2022 tarihinde Lüleburgaz Belediyesi toplantı salonunda Asansör Yetkili Servis Çalışanları ve Belediye Yetkilileriyle toplantı yapıldı.
Toplantıya Lüleburgaz Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Kaya ATAY , Belediye Yetkilileri , Şube Yönetim Kurulumuz ,Şube Teknik görevlileri ve Asansör Yetkili Servis Çalışanları katılım yaptı.
Toplantıda Şubemiz tarafından Asansör Yönetmeli'ğinde yapılan değişiklikler anlatılarak yetkili servis çalışanlarının soruları cevaplandı. Toplantıya 17 kişi katıldı.