Öğrenci Üyelerimizle buluştuk.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Ekim 2022
22 Ekim 2022 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Caner CAN, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Mehmet ÇAKMAK, Şube Yönetim Kurulu Saymanı İsmail OĞUZ, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan KARAPINARLI ve Teknik Görevlimiz Muhammed BOZAR Öğrenci Üyelerimizle Kahvaltı Etkinliğinde buluştu. MMO Örgütlülüğü ve Oda çalışmaları hakkında bilgiler verildi.