06 EKİM 2022 TARİHİNDE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİMİZ KAPSAMINDA WAVIN PİLSA FİRMASI ZİYARET EDİLDİ
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
07 Ekim 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/wavin2.jpg)
06 Ekim 2022 tarihinde İşyeri-Üye ziyaretleri kapsamında WAVIN PİLSA Firması ziyaret edildi. MMO Adana Şube Müdürü Hikmet Pekdur ve Şubemiz Eğitim Birim Sorumlusu Arzu Özdal İdem' in katılımıyla yapılan ziyarette, odamız ile birlikte gerçekleştirebileceği çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu ve şubemizce planlanan eğitimler hakkında bilgi verildi.