21 EYLÜL 2022 TARİHİNDE ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ORYANTASYON ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLADIK
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Eylül 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/k%C5%9F_0.jpg)
Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nün 1.Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği ve davet edildiğimiz oryantasyon etkinliğine, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kerem Şahin, Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Burcu Kırkın ve Şube Müdürü Hikmet Pekdur katılım sağladı. Düzenlenen tanışma toplantısında Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Ali Kokangül’ün ve bölüm hocalarının konuşmalarının ardından, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kerem Şahin, odamız ve şube faaliyetleri üzerine sunum gerçekleştirdi.