"ŞANTİYE MÜHENDİSLİĞİ" EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Kasım 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/32323_16_45_52_0.jpg)
Sunumunu Metalürji Mühendisi Ahmet Turan Dörtdemir'in yaptığı, "Şantiye Mühendisliği" konulu eğitim, 18 Kasım 2013 tarihinde, MMO Suat Sezai Gürü Toplantı Salonu'nda, 18 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Yeni mezun ve işsiz mühendisler için yapılan eğitimde; "şantiyenin tanımı, şantiye kuruluşu, iş programı düzenlemesi, depo düzeni, malzeme akışı ve yönetmelikler" hakkında katılımcılara geniş bilgi verildi.