EMEKÇİLERİN BİRLİK, MÜCADELE, DAYANIŞMA GÜNÜ 1 MAYIS'DA MMO ADANA ŞUBE ETKİNLİK PROGRAMI
Adana Şubesi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1%20may%C4%B1s%20program%C4%B1_0.jpg)
Sayın Üyemiz,
Emekçilerin Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü 1 Mayıs'da MMO Adana Şubede buluşuyoruz!!!
1 Mayıs 2018 Salı Günü Saat:14:00 de Şubemizde Sema Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu ''Karanlığı Yırtan Meşaleler-Düziçi Köy Enstitüsü'' Belgeseli gösterimi sonrasında söyleşi yapılacak olup, ardından Şube önünden araçlarla 16:30 da 1 Mayıs Mitingi Toplanma Alanı(Kasım Gülek Köprüsü Groseri Kavşağı)na geçilecek TMMOB Pankartı arkasında buluşacağız.
HAYDİ 1 MAYISA, HAYDİ ALANLARA !!!