Kuzeymak AŞ. ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
13 Eylül 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/31134_16_40_17_0.jpg)
12 Eylül 2013 tarihinde Şube Müdürü Ayşe KARACA ve Büro Görevlisi Zerin KÖSEL, Kuzeymak AŞ., Karahasanoğlu Makina ve Kuzeytaş firmasının sahibi Üyemiz Çetin KARAHASANOĞLU`nu ziyaret etti. Karahasanoğlu Makina ve Kuzeytaş firmasının Müdürü Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Ali YILMAZ ve çalışan Üyelerimiz ziyaret edildi. İşyeri Temsilcisi olarak Sevsel GÖKBAŞ`a İşyeri Temsilcisi Bayrağı verildi.