ŞUBEMİZDE TORBA YASASINA KARŞI KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
14 Ağustos 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/30883_17_01_29_0.jpg)
14 Ağustos 2013 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA, Silifke Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Emin Zahir OKDEMİR,Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Ümit Hakkı GÜL ,Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri Erhan ŞEN,Oda Denetleme Kurulu Üyesi Adil KESTEN,Şube Müdürü Ayşe KARACA ve Üyelerimizin oluşturduğu komite yapılacak çalışmalar hakkında görüş ve önerilerde bulundu.