KESK, DİSK, TMMOB, TDHB VE TTB olarak "İş Bırakma" ve "Baskı ve Şiddete Karşı Direnenlerle Birlikte Alanlardayız" Eylemlerine katıldık.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
17 Haziran 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/30088_15_45_33_0.jpg)
17 Haziran 2013 Pazartesi günü KESK, DİSK, TMMOB, TDHB VE TTB olarak "İş Bırakma" ve Mersin Deftarlığı önünde düzenlenen "Baskı ve Şiddete Karşı Direnenlerle Birlikte Alanlardayız" Eylemlerine Yönetim Kurulu Üyeleri, Üyelerimiz ve çalışanlarımızla birlikte katıldık.