KIZILCIHAMAM DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/29722_17_50_49_0.jpg)
Şubemiz Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından düzenlenen "Kızılcahamam Doğa Yürüyüşü" 26 Mayıs 2013 tarihinde, üye ve çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.
Gezi uzmanı Ekrem İpekçi rehberliğinde gerçekleştirilen doğa gezisi, Kızılcahamam`ın Avdan Köyü`nden başlanarak, 14 km`lik yürüyüş alanında gerçekleştirildi. Yürüyüş yapılan bölgenin coğrafi özellikleri, bitki ve ağaç türleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Geziye; Şube Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Ahmet Eniş ve Başkan Vekili Metin Yücel ile birlikte 28 üye ve çalışanımızdan oluşan bir grup katıldı.
14 km`lik Etap boyunca, kısa süreli dinlenme molalarının yanısıra yemek molası verilerek, geziye katılanların, geziden verim alınmaları sağlandı. Oldukça keyifli geçen gezi, Çamkoru Göletinin eşsiz doğa güzelliğinin yanında son buldu.