Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
23 Mayıs 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/29603_17_05_11_0.jpg)
21 Mayıs 2013 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AYDIN, Şube Müdürü Ayşe KARACA, Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Ümit Hakkı GÜL, Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Sekreteri Erhan ŞEN çalışan Üyelerimizi ziyaret etti.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.`de Mercedes Benz Bayii Genel Müdürü Gürtan TANDOĞAN, Koluman Otomotiv Endüstri AŞ. Kalite Güvence & Yalın Üretim Müdürü Hakan YAMAN ve Üyelerimizle görüşüldü.
İşyeri Temsilcisi Serdar DURMAZ?a İşyeri Temsilcisi Bayrağı verildi. Eğitimler ve Periyodik Kontroller hakkında görüşüldü