LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi düzenlendi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Nisan 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/28835_11_42_19_0.jpg)
Silifke Temsilciliğimizin organizasyonu ile Silifke Ticaret ve Sanayi Odasında 11-13 Nisan 2013 tarihleri arasında "LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi" Eğitmenimiz İ. Nihat YELÇİ`nin sunumuyla gerçekleşti. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olacak Üyelerimize yetki belgeleri düzenlenecektir.