TMMOB 42. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısına katıldık.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
11 Mart 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/28171_19_15_17_0.jpg)
TMMOB 42. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısı 2 Mart 2013 Cumartesi günü İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu`nda yapıldı. Toplantıya Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Alper TURNA, MMO Denetleme Kurulu Üyemiz Adil KESTEN, TMMOB Delegesi Serdar ERKAN ve Mersin Şube EİM-MDK Komisyon Başkanı Orhan SAĞLAM katıldı.
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı?nın gündemi ve TMMOB?nin bir yıllık faaliyetlerini değerlendirdiği konuşmasıyla başlayan Danışma Kurulu?nda söz alan konuşmacılar da ağırlıklı olarak TMMOB?ye müdahaleye yönelik gündeme gelen yasal düzenlemeler, Kürt sorunu ve Suriye?de yaşanan gelişmeler konularına değindiler.