ŞUBEMİZDE DOĞALGAZ İÇ TESİSAT MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSU DÜZENLENDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
02 Ocak 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/19591_17_02_43_0.jpg)
13-16 Aralık 2011 tarihlerinde,Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu Şubemizde düzenlendi.Düzenlenen eğitime 26 Üyemiz Katıldı. Kurs bitiminden sonra Şubemizde ve Kahramanmaraş İl temsilciliğinde gözetim kriterleri kapsamında "Mekanik Tesisatta Merkezi Sistem Tasarımı,Doğal Gaz Tesisatlarında Yapılan Hatalar,Doğal Gazlı Yakıcılar ve Doğal Gaz Uygunluğu,Doğal Gaz Tesisatlarında Gaz Kaçakları ve Yangınlar" adlı seminer düzenlendi. Eğitimler MİEM Eğitmeni Hakan YAVUZ tarafından verildi.