ADANA TEMSA GLOBAL FABRİKASINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
01 Aralık 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/18895_10_46_47_0.jpg)
25 Kasım 2011 tarihinde , MMO Gaziantep Şube olarak; Öğrenci Üyelerimizin aldıkları eğitimleri pekiştirmelerini sağlamak amacı ile Adana Temsa Global Fabrikasına Teknik Gezi düzenlendi.Teknik Gezimize ; Gaziantep Üniversitesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümünde okuyan 25 Öğrenci Üyemiz ve Şube Teknik Görevlisi Kemal KESKİN katıldı.