ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE YÖNELİK TANIŞMA TOPLANTISI VE KAHVALTI DÜZENLENDİ
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Ekim 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/45.1_1.jpg)
22 Ekim 2011 tarihinde, Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümüne yeni başlayan hazırlık sınıfı öğrencilerine yönelik, Odamızı tanımaları, öğrenci üyelerimize yönelik Oda faaliyet ve etkinliklerinin anlatılması ve tanışma ortamının sağlanması amacı ile Şubemizde Tanışma Toplantısı ve Kahvaltı Etkinliği düzenlendi.