KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZ İLE TOPLANTI YAPILDI
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Eylül 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/17530_14_53_42_0.jpg)
21 Eylül 2011 Çarşamba günü Küçük Sanayi Sitesinde çalışan üyelerimiz ile toplantı yapıldı. MEKSA Vakfı Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, üyelerimize Oda çalışmaları hakkında bilgilendirme yapılarak, üyelerimizin Oda'dan beklentileri alındı ve görüş alışverişinde bulunuldu. Yoğun iş temposu içerisinde çalışan üyelerimiz ile birlikte olmak, üyelerimizin sorun, öneri ve düşüncelerini almak üzere işyerlerinde düzenlemekte olduğumuz bu toplantılar önümüzdeki süreçtede devam edecektir. Küçük Sanayi Sitesinde yapılan bu toplantının ise düzenli periyotlarda yapılması kararlaştırıldı.