KÜÇÜK SANAYİ SİSTESİ İŞ YERİ TEMSİLCİLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
Gaziantep Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
20 Nisan 2011
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/14963_10_17_23_0.jpg)
19 Nisan 2011 Salı günü, Küçük Sanayi Sitesinde çalışan üyelerimiz ile toplantı yapıldı. Küçük Sanayi Sitesi İş Yeri Temsilcimiz M. Turgay EREN'in işyeri Meten Makina'da yapılan toplantıda; üyelerimize Oda çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı ve üyelerimizin Oda'dan beklentileri alınarak, üyelerimiz ile görüş alış verişinde bulunuldu.