ENDÜSTRİ İŞLETME MÜHENDİSLERİ TANIŞMA KOKTEYLİ YAPILDI
Adana Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
08 Kasım 2008
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Bölgemizde çalışan Endüstri ve İşletme Mühendislerinin birbiriyle tanışması ve Şube bünyesinde kurulmuş olan Endüstri-İşletme Mühendisleri Meslek Dalı Komisyonu (EİM-MDK) çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla bir "Tanışma Kokteyli" düzenlendi.
Bölgemizde çalışan Endüstri ve İşletme Mühendislerinin birbiriyle tanışması ve Şube bünyesinde kurulmuş olan Endüstri-İşletme Mühendisleri Meslek Dalı Komisyonu (EİM-MDK) çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla bir "Tanışma Kokteyli" düzenlendi.
07 Kasım 2008 Cuma günü, saat 19:30‘da Ç.Ü. Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen kokteyl öncesi EİM/MDK başkanı Sadullah KISACIK, Ç.Ü. Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rızvan EROL ve MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin ATICI birer konuşma yaptı.