Çimsataş ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Mayıs 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/29245_17_58_08_0.jpg)
08 Mayıs 2013 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AYDIN ve Şube Müdürü Ayşe KARACA Çimsataş Genel Müdür Yrd. Fatih ERDOĞAN ve fabrikada çalışan Üyelerimizi ziyaret etti.Ziyaret kapsamında periyodik kontroller, eğitimler ve Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu hakkında görüşüldü. MMO İş Yeri Temsilcisi olarak Üyemiz Levent KON‘a İşYeri Temsilcisi Bayrağı verildi.