Yenişehir Belediye Başkanlığı ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Eylül 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/9831ef52-c9eb-4968-95fb-b0ab9f235f4b.jpg)
22 Eylül 2023 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri İsmail OĞUZ, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Arda ALP, Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı Osman SAYĞIN ve Şube Müdürü Ayşe İŞDAR Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah ÖZYİĞİT'i ziyaret etti. Gerçekleştireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi hakkında bilgi verildi.