Üye Ziyaretlerimiz devam etti.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
31 Ocak 2023
MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Şube Müdürümüz Ayşe İŞDAR, Çimsataş, Soda Sanayi, Arbel, Altunorak, Medikar, Özeniş, Berdan, Toros Tarım, Hayat Kimya, AKY Tecnology, Şimşek Enerji, Yıldız Entegre,Aksa Doğalgaz, Ataş, Erciyas Boru, Derya, OSB Model ve Çimsa Fabrikalarında çalışan Üyelerimizi ziyaret etti. Üyelerle mesleki ve oda çalışmaları hakkında görüşüldü.