TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu olarak Mersin Tabip Odası, Mersin Eczacılar Odası ve Mersin Barosu ile bir araya geldik.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
09 Şubat 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1_1198.jpg)
09 Şubat 2023 tarihinde TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu olarak Mersin Tabip Odası, Mersin Eczacılar Odası ve Mersin Barosu ile bir araya geldik. Mersin’e gelen depremzede yurttaşlarımız için hep beraber neler yapabileceğimiz hakkında görüştük.