TMMOB çatısı altında, Kamu Emekçilerinin Bir Günlük Uyarı Grevine Destek verdik.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
01 Aralık 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6419_16_06_17_0.jpg)
Türkiye'nin her yerinde "Toplu sözleşme hakkımızı çiğnetmemek için, İnsanca ücret için, Krizin bedelini ödememek için, Demokratik bir çalışma yaşamı için, 25 Kasım'da grevdeyiz" diyerek 1 günlük uyarı grevine giden kamu emekçilerine, TMMOB çatısı altında üyelerimizle birlikte destek verdik.