Tarsus Belediye Başkanlığı ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Temmuz 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/TARSUS%20Z%C4%B0YARET-25%20TEMMUZ.jpeg)
25 Temmuz 2023 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Saymanı İsmail OĞUZ, Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Enis BUYUR ve Üyemiz Hakan GÜNGÖR Tarsus Belediye Başkanı Haluk BOZDOĞAN'ı ziyaret etti. Tarsus Belediyesi ve MMO işbirliği ile yapılan çalışmalar değerlendirildi.