Silifke Temsilciliğimizde Yangın Yönetmeliği ve Acil Durum Asansörü konulu seminer düzenlendi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Aralık 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/25969_13_09_49_0.jpg)
30 Kasım 2012 tarihinde Silifke Temsilciliğe bağlı Üyelerimizin katılımıyla Silifke Ticaret Sanayi Odasında Yangın Yönetmeliği ve Acil Durum Asansörü Semineri gerçekleşti. Ali YILMAZ`ın sunumuyla gerçekleşen seminere katılan üyelerimize asansör belgeleri için 20 gözetim puanı verilmiştir.