SANAYİDE DOĞALGAZ İŞLETMECİLİĞİ VE TEKNİK PERSONEL KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
12 Kasım 2008
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1284_12_02_28_0.jpg)
Sanayide Doğalgaz İşletmeciliği ve Teknik Personel Kursu gerçekleştirildi. Eğitmenimiz Hakan YAVUZ tarafından verilen Çimsa Çimento AŞ.‘de 6-7 Kasım 2008 De gerçekleşen kursa 25 kişi; ABS Alçı‘da 10-11 Kasım 2008 de gerçekleşen kursa ise 16 kişi katılmıştır.
Sanayide Doğalgaz İşletmeciliği ve Teknik Personel Kursu gerçekleştirildi. Eğitmenimiz Hakan YAVUZ tarafından verilen Çimsa Çimento AŞ.‘de 6-7 Kasım 2008 De gerçekleşen kursa 25 kişi; ABS Alçı‘da 10-11 Kasım 2008 de gerçekleşen kursa ise 16 kişi katılmıştır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları verilmiştir.