Oda-Sanayi ve Üniverisite İşbirliği Komisyon Toplantısı yapıldı.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
04 Aralık 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/26026_14_45_01_0.jpg)
03 Aralık 2012 tarihinde Şubemiz Konferans Salonunda gerçekleşti. Toplantının Açılış Konuşmasını Aydın KESKİN yaptı. Tırmıl San. Koop. Başkanı Nedim İNANÇ, Mersin Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Yüksel ÖZDEMİR, Çağ Üniversitesi Öğrt.Gör. Yrd.Doç.Dr. Köksal HAZIR, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat DİNÇER ve MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA`nın konuşmacı olduğu toplantıda Oda-Sanayi ve Üniverisite İşbirliği kapsamında yapılacak çalışmalar görüşüldü.
Toplantıda Çağ Üniversitesi Öğr.Gör. Yrd.Doç.Dr. Köksal HAZIR tarafından Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma Konulu sunum yapıldı.