MMO MERSİN ŞUBESİ OLARAK MERSİN II. YAPI VE EMLAK FUARI'NA KATILDIK
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
17 Kasım 2008
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1334_18_14_46_0.jpg)
MMO Mersin Şubesi olarak, 13-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Mersin II. Yapı ve Emlak Fuarı'na katıldık.
MMO Mersin Şubesi olarak, 13-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Mersin II. Yapı ve Emlak Fuarı‘na katıldık. Fuarda standımıza gelen katılımcılara şube çalışmalarımız hakkında bilgiler verildi ve asansör web sayfamızın tanıtımı yapıldı.