Mezitli Belediye Başkanlığı ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
12 Eylül 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/mezitli12.09.23.jpeg)
12 Eylül 2023 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Mehmet ÇAKMAK, Şube Yönetim Kurulu Saymanı İsmail OĞUZ, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Tolga ÇOLAK, Arda ALP ve Şube Müdürü Ayşe İŞDAR Mezitli Belediye Başkanı Neşet TARHAN’ı ziyaret etti. Önümüzdeki aylarda düzenlenmesi planlanan Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi hakkında bilgi verildi.