Mersin Üniversitesi Rektörlüğü ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
26 Eylül 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/WhatsApp%20Image%202023-09-27%20at%2013.50.09.jpeg)
26 Eylül 2023 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim YÜCESOY, Şube Yönetim Kurulu Saymanı İsmail OĞUZ, Şube Yönetim Kurulu Üyesi B.Barış BULDUM, Tolga ÇOLAK, Arda ALP, Gökhan KARAPINARLI ve Tarsus Temsilcilik Yürütme Kurulu Saymanı Osman SAYĞIN Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Yaşar'ı ziyaret etti. Gerçekleştireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisi hakkında bilgi verildi.