Mersin İl Koordinasyon Kurulu Bileşenleri ile Belediye Meclis Üyelerinin Buluşması
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
23 Haziran 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3959_10_53_30_0.jpg)
19 Haziran 2009 tarihinde Mimarlar Odası Mersin Şubesinde düzenlenen "Yeni Dönemde, Yeni Yaklaşımlar; TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu Bileşenleri ile Belediye Meclis Üyelerinin Buluşması" konulu tanıtma ve tanışma toplantısı düzenlendi.Toplantıda İKK bileşeni olan 14 Oda Temsilcileri kısa bir Oda tanıtımı ve Mersin'de olan kent sorunlarına çözüm önerilerini sundu. Açılış konuşmasını Mersin İKK Sekreteri Kamer GÜLBEYAZ'ın yaptığı toplantıya Mezitli Belediye Başkanı Uğur YILDIRIM, Belediye Meclis Üyeleri ve İKK Bileşenlerinin yöneticileri katıldı. MMO Mersin Şube adına Şube Başkanımız Naci ERÇOLAK söz aldı.