MEDİKAR Tıbbi ve Endüstriyel Gaz Ekipmanları İm. Taah. San. A.Ş ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
10 Eylül 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/31091_14_08_18_0.jpg)
09 Eylül 2013 tarihinde Şube Müdürü Ayşe KARACA ve Büro Görevlisi Zerin KÖSEL, MEDİKAR Tıbbi ve Endüstriyel Gaz Ekipmanları İm. Taah. San. A.Ş`nin sahibi ve Üyemiz Seyfettin KARAKAŞ ile fabrikada çalışan Üyelerimizi ziyaret etti.İşyeri Temsilcisi Hakan PORSUK`a İşyeri Temsilcisi Bayrağı verildi.