Doğalgaz Firmaları ile toplantı yapıldı.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
02 Nisan 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/28568_15_49_38_0.jpg)
28 Mart 2013 tarihinde Yetkili Doğalgaz firmaları ile Konferans Salonumuzda 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacak olan Doğalgaz Proje Onayı konusunda toplantı yapıldı. Toplantıya Aksagaz Doğalgaz firmasından Önder AKYOL ve Ersin GÜRBÜZ,MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Güneş KOCAMAN, Şube Müdürü Ayşe KARACA, Şube Teknik Görevlisi Murat UYSAL katıldı.