Coca-Cola Fabrikası ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
29 Mayıs 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/29761_16_04_32_0.jpg)
29 Mayıs 2013 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AYDIN,Serpil GÜNEŞ KOCAMAN ve Şube Müdürü Ayşe KARACA Coca-Cola fabrikasında çalışan Üyelerimizi ziyaret etti. Fabrika Müdürü Murat Dündar AKGÜN ve Üyelerimizle görüşüldü. İşyeri Temsilcisi İbrahim TAPAN`a İşyeri Temsilcisi Bayrağı verildi.