Büyükeceli`de Mersin NKP`in kurduğı Çadırkamp ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
15 Temmuz 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/30673_17_38_13_0.jpg)
12 Temmuz 2013 tarihinde Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA ve Silifke Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanı Emin Zahir OKDEMİR, Büyükeceli`de Mersin NKP`in kurduğı Çadırkampı ziyaret etti. Üyemiz ve NKP Dönem Sözcüsü Sabahat ASLAN ve Çadırkampta kalan yurttaşlarımızla görüşüldü.