Anadolu Cam Sanayi fabrikası ziyaret edildi.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
17 Mayıs 2013
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/29472_17_32_57_0.jpg)
15 Mayıs 2013 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin AYDIN, Soner ÇAMAK ve Şube Müdürü Ayşe KARACA Anadolu Cam Sanayi fabrikasında çalışan Üyelerimizi ziyaret etti. Üretim Müdürü İlker İLHAN, Fabrika Müdürü Mustafa ÇETİNER, Üretim Planlama Müdürü Fazıl DOYGUN ve Üyelerimizle görüşüldü.
İşyeri Temsilcisi Gökhan AKICI?ya İşyeri Temsilcisi Bayrağı verildi. Eğitimler ve Periyodik Kontroller hakkında görüşüldü.