58. Kuruluş Yılı Geleneksel Yemeğimiz gerçekleşti.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
10 Aralık 2012
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/26155_16_19_16_0.jpg)
07 Aralık 2012 Cuma Günü Botanik Restaurantta Üyelerimizle birlikte Odamızın Kuruluşunun 58. Yılını kutladık. Gecemizin Açılış Konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alper TURNA ve Oda Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Harun ERPOLAT yaptı. Gecede Meslekte 40. ve 25. yılını dolduran Üyelerimize plaketleri verildi.