2. Güneş Enerjisi Teknolojileri Fuarı'na katıldık.
Mersin Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Mart 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2096_16_03_40_0.jpg)
MMO Mersin Şubesi olarak; 26 Şubat-01 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen 2. Güneş Enerjisi Teknolojileri Fuarına katıldık. Fuarda Şubemizin Güneş Enerjisi konusunda bugüne kadar gerçekleştirdiği sempozyumlar ve etkinlikler hakkında bilgiler verilerek 6-7 Kasım 2009'da gerçekleştireceğimiz 4. Güneş Enerjisi Sistemleri Sempozyumu ve Sergisinin tanıtımı yapıldı.