İş Ekipmanlarınızın Periyodik Kontrolünü yaptırdınız mı?

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Mersin Şubesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 18 Şubat 2022 tarih ve 31754 sayılı Resmi Gazetede yayınladığı İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile yılda en az bir defa Tezgahların Periyodik Kontrolü, İş Makinalarının Periyodik Kontrolü, Endüstriyel Raf, Endüstriyel Kapıların ve bir çok yeni ekipmanların yaptırılması zorunlu hale gelmiştir.

Makina Mühendisleri Odası, Anayasanın 135. Maddesine dayanılarak çıkarılan 6235 sayılı yasaya göre kurulmuş Kamu Kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur.

Odamız yönetmeliklerinden aldığı yetki ve geçmişten bugüne kadar biriktirdiği bilgi ve birikimi ile ülke sanayisine yönelik hizmetler vermektedir.

Bu çerçevede birçok iş ekipmanında olduğu gibi Periyodik Kontrolü alanında da yetkili Makina Mühendisleri aracılığıyla ülke genelinde hizmet verilmektedir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Tel 324 327 38 00 (4213)

Email contact form

contact form

başvuru formunu doldurup mail olarak iletebilirsiniz