Panel
Konya Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
15 Ağustos 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1_1313.jpg)
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği çatısı altında faaliyetlerini yürüten Konya İl Koordinasyon Kurulu ev sahipliğinde, 17 Ağustos depreminin yıldönümü münasebetiyle 15 Ağustos Perşembe günü saat 13.30’da Taş Bina Kültür Sanat Merkezinde “25. Yıl-Sesimizi Duyan Var mı?” paneli düzenlenecektir. Tüm üyelerimizin davetli olduğu etkinliğe katılımlarınızı bekleriz.