LPG DOLUM TESİSİ VE OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EL KİTABI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Dünyada pek çok ülkede petrole bağımlılığın azaltılması ve ekolojik dengenin korunması amacıyla motorlu araçlarda, endüstriyel tesislerde ve konutlarda alternatif yakıt kullanımı yaygınlaşmaktadır. Ülkemizde uzun zamandan beri tüpgaz olarak kullanılan LPG`nin günümüzde dökmegaz ve otogaz olarak kullanımı giderek artmaktadır.

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, LPG Dolum Tesisi ve Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak üyelerimizin, bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirilmelerini sağlamak amacıyla, Odamız, Meslek İçi Eğitim Merkezi aracılığıyla verilen eğitimlerde kullanılan eğitim kitabını son bilgilerin ışığında güncelleyerek yeniden basmıştır.

Yayın No: 
604
Yayın Yeri: 
ANKARA
Sayfa Sayısı: 
152
Kitap Türü: 
Teknik Kitaplar