II ULUSAL ENDÜSTRİ -İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/styles/medium/public/128_18_19_16_0.jpg?itok=Xr1Ii8Vy)
Ülkemizde ürün ve hizmet sektöründe önemi her geçen gün daha da artan Endüstri ve İşletme Mühendislerinin Odamız bünyesinde örgütlülüğünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar çerçevesinde 20 Kasım 1999 tarihinde II.Ulusal Endüstri -İşletme Mühendisliği Kurultayı gerçekleştirilmiştir.
Kitap kurultayda sunulan bildiriler ve panel konularından oluşmaktadır. 3 oturum halinde yapılan kurultayda sunulan bildirilerden bazı konu başlıkları ise şöyle:
· ERP İşletme Kaynaklarının Dünü Bugünü,
· Müşteri Beklentilerinin Doğru Belirlenmesi,
· Yetkilendirme ve Onaylama Uygulamaları,
· Ara İnsan Gücünde Mesleksel Belgelendirme,
• Mühendisler Toplumun Neresinde.
Sayfa Sayısı:
142
ISBN:
244
Kitap Türü:
Etkinlik Kitapları