KAYSERİ MİMARSİNAN OSB’YE ZİYARET DÜZENLENDİ
Kayseri Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Mayıs 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/281624518_1072521540335484_1021068564043253760_n.jpg)
KAYSERİ MİMARSİNAN OSB’YE ZİYARET DÜZENLENDİ
Şube Başkanımız Sn. Süleyman VAROL ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri Mimarsinan OSB Başkanı Sn. Mehmet KARABULUT’ u makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette 13-15 Ekim 2022 tarihinde düzenleyeceğimiz ‘’ Savunma Sanayi Sempozyumu ve Sergisi’’ hakkında görüş alışverişi yapıldı. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.