EGE ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET DÜZENLENDİ
Kayseri Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
30 Mayıs 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/283763760_1076484159939222_407259833256804481_n.jpg)
EGE ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET DÜZENLENDİ
Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Berrin EYİDEMİR ve Sn. Ayşe YAKUT, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Muhammed Bahattin TANYOLAÇ’ ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette şubemiz tarafından düzenlenecek olan ‘’ Savunma Sanayi Sempozyumu ve Sergisi’’ ile ilgili görüş alışverişi yapıldı. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.