ŞUBEMİZDEN, İYTE’DE MÜHENDİSLİĞE GİRİŞ DERSİ
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
14 Ekim 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/iyte_ders%20%284%29.jpeg)
Şubemiz tarafından İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde “Mühendisliğe Giriş” dersi verildi.
Şubemiz tarafından 13 Ekim 2022 tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makine Mühendisliği Bölümü’nde Mühendisliğe Giriş dersi verildi. Makine Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencilerine yönelik derste, Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Evrim Aksoy tarafından bir sunum gerçekleştirilerek meslek ve Oda çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Ayrıca aynı gün Şubemiz tarafından Makine Mühendisliği Bölümü’nde bir stant da açılarak Oda tanıtımı gerçekleştirildi.