ŞUBE KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

25 Mayıs 2023

Şubemizin 1 Ekim 2022-30 Nisan 2023 tarihleri arasındaki yedi aylık çalışmalarının değerlendirildiği Koordinasyon Kurulu toplantısı 24 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Şube çalışmalarının değerlendirildiği ve gelecek dört aylık sürecin çalışma plan ve hedeflerinin oluşturulduğu Şube Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Ege Salonunda gerçekleştirildi. Toplantının divan başkanlığını Güniz Gacaner Ermin yaparken, Aslıhan Yılmaz da yazman olarak görev aldı. Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İl-İlçe ve İşyeri Temsilcileri, Oda organlarında ve uzmanlık komisyonlarında görev alan üyeler, Oda Delegeleri  ile Şube Teknik Görevlilerinden oluşan Şube Koordinasyon Kurulunun toplantısı Şubemiz Başkan Vekili Ziya Haktan Karadeniz’in konuşması ile başlarken, Karadeniz’in ardından Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Evrim Aksoy tarafından çalışma raporuna dair özet bir sunum yapıldı. Toplantıda seçim süreci başta olmak üzere ülke gündemi, Oda ve Şube çalışmaları kurul üyeleri tarafından değerlendirilerek görüş ve öneriler ifade edildi.