MESLEKTAŞLARIMIZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İLE DAYANIŞIYOR
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
26 Şubat 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/IMG-20240224-WA0007.jpg)
Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk.
Sevgili Öğrenciler;
Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk. İlk programımız STATİK ve TERMODİNAMİK-1 olarak belirlenmiştir. Eğitimlerimiz 24 Şubat 2024 Cumartesi günü başlamış olup, dönem boyunca sürecektir.
Ayrıca eğitimler öğrenci üyelerimiz için ücretsiz olup, katılım 15 kişi ile sınırlıdır.
Kayıt formu: https://forms.gle/7W64efcSSZ9gvVBu5