KOROMUZ, MÜNİP UTANDI’YI AĞIRLADI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

16 Mart 2022

Şubemiz Klasik Türk Müziği Korosu, uzun bir aradan sonra gerçekleştirdiği konserle müzikseverlerle buluştu.

Şubemiz Klasik Türk Müziği Korosu, pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından “Vuslat” konseriyle müzikseverlerle buluştu. 15 Mart 2022 tarihinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen konser, Şubemiz Başkanı İlkin Boz’un konuşması ile başlarken, Boz konuşmasında İzmir’in en büyük meslek örgütlerinden olan MMO İzmir Şubesi’nin mesleki faaliyetlerinin yanında sosyal ve kültürel etkinliklere de büyük önem verdiğini belirterek, bu etkinliklerin artarak devam edeceğini vurguladı. Boz’un konuşmasının ardından koro, Şef Ömer Faruk Gültaşlı yönetiminde sahne aldı. Konserin ilk bölümünde koro, Türk müziğinin önemli bestekârlarının eserlerinden oluşan bir repertuvarla müzikseverlerle buluştu. Konserin ikinci bölümünde ise Klasik Türk Müziği’nin önemli yorumcularından olan konuk sanatçı Münip Utandı şarkılarını seslendirdi. Utandı’nın bu bölümde seslendirdiği hüzzam, segâh ve kürdili hicazkâr makamlarından şarkılar izleyicilerden büyük alkış aldı. Yaklaşık 2,5 saat süren konseri 500’den fazla kişi izledi.