KARABURUN BELEDİYESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
18 Kasım 2022
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/k1_2.jpg)
Şubemiz ile Karaburun Belediyesi arasında 17 Kasım 2022 tarihinde asansör periyodik kontrol protokolü imzalandı
Protokol çerçevesinde, ilçe sınırlarında yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl süresince Odamız Asansör Kontrol Merkezi tarafından yapılacak. Protokolün imza törenine Şubemiz adına Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Evrim Aksoy ve Şubemiz Müdürü Necmi Varlık katıldı.